CFP-Edu

CFP-Edu to kompleksowe szkolenia dla fotografów, które poruszają tematykę związaną z szeroko rozumianym biznesem fotograficznym. CFP-Edu umożliwia stałe podnoszenie kompetencji i pozwala nie tylko rozwijać swoją wiedzę i umiejętności, ale w sposób bezpośredni przekłada się na wynik finansowy prowadzonej działalności.

Wychodząc z tego założenia, w ramach usługi CFP-Online, proponujemy kompleksową ofertę szkoleń biznesowych dedykowanych specjalnie dla fotografów, które będą stanowić wsparcie w prowadzeniu działalności fotograficznej. W puli znajdą się szkolenia z zakresu zamówień publicznych (jak pozyskiwać zlecenia z rynku publicznego), profesjonalnej obsługi klienta (jak współpracować z klientami, aby zawsze do nas wracali i polecali nas innym), negocjacji handlowych i technik sprzedaży (jak negocjować warunki współpracy np. z dużymi korporacjami), umów i praw autorskich oraz wielu innych.

CFP-Edu to także projekt edukacyjny skierowany do konsumentów, nastawiony na promowanie dobrych zdjęć. Świadomość sprzedawców, producentów, blogerów co do faktu, że dobre zdjęcia sprzedają wciąż nie jest oczywista. W ramach CFP-Edu prowadzimy szereg działań, których celem jest promowanie idei dobrych zdjęć. W efekcie kierujemy ruch do oferty fotografów skupionych wokół CFP-Online.

Jesteśmy także otwarci na Wasze sugestie. Dysponujemy zapleczem organizacyjnym, umożliwiającym przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia z dowolnego zakresu.

 

Ani bowiem talent bez wiedzy, ani wiedza bez talentu nie mogą stworzyć doskonałego mistrza.Witruwiusz

Dołącz do nas za darmo!

Zarejestruj się