×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 838

CFP-Online

CFP-Online jest narzędziem wspomagającym prowadzenie fotograficznej działalności gospodarczej. Zawiera szereg narzędzi, które na różnych płaszczyznach podnoszą konkurencyjność fotografa, umożliwiają dotarcie do ważnych informacji i wydarzeń biznesowych, ale przede wszystkim służy zwiększaniu liczby zapytań ofertowych/zleceń jakie docierają do fotografów.

CFP-Online zapewnia bezpośredni dostęp do jedynej w Polsce wyszukiwarki fotografów, skupionej wyłącznie wokół jakości prezentowanych zdjęć (www.zamowfotografa.pl), dostarczającej zapytania ofertowe od klientów prywanych i biznesowych

W ramach CFP-Online gromadzone są także ogłoszenia o przetargach publicznych na usługi i dostawy związane bezpośrednio lub pośrednio z fotografią. Każde takie ogłoszenie to szansa na interesujące zlecenia z rynku publicznego. 

Aby otrzymywać zapytania ofertowe na usługi fotograficzne musisz dodać do swojego portfolio minimum 10 zdjęć z wybranej kategorii. To one będą Twoją wizytówką i zostaną spozycjonowane w wyszukiwarce zamowfotografa.pl oraz na stronach naszych partnerów jako tzw. TOP 10. Wybierz zatem najlepsze Twoje prace, aby przyciągały wzrok i zainteresowanie klientów.

CFP-Online to również ekskluzywny informator o biznesowych szkoleniach dla fotografów, warsztatach fotograficznych, usługach dedykowanych fotografom i innych interesujących ofertach.

Fotografowie korzystający z usługi CFP-Online mają także możliwość uzyskania certyfikatu poświadczającego stosowanie założeń standardu usługi fotograficznej CFP Standard/CFP Standard Biznes.

Dołącz do grona profesjonalnych fotografów. Zapraszamy!

CENTRUM DOWODZENIA:

CFP online panel 1 screen

CFP online panel 2 screen

CFP online panel 3 screen

Dołącz do nas za darmo!

Zarejestruj się