×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 838

Buduj swoją markę

CFP Edu

Podstawowy atrybut fotografa to talent, dobre oko i doskonały warsztat artystyczny. Czy jednak są to cechy wystarczające do sprawnego prowadzenia biznesu? Czy sam talent zawsze wystarczy do tego, aby pomnażać liczbę otrzymywanych zleceń, a w ślad za tym swoje finanse?  Naszym zdaniem nie. Uważamy także, że stałe podnoszenie kompetencji pozwala nie tylko rozwijać swoją wiedzę i umiejętności, ale w sposób bezpośredni przekłada się na wynik finansowy prowadzonej działalności.

Wychodząc z tego założenia, w ramach usługi CFP-Online, Centrum Fotografów Polskich przygotowało kompleksową ofertę szkoleń biznesowych dedykowanych specjalnie dla fotografów, które będą stanowić wsparcie w prowadzeniu działalności fotograficznej. W puli znajdą się szkolenia z zakresu zamówień publicznych (jak pozyskiwać zlecenia z rynku publicznego), profesjonalnej obsługi klienta (jak współpracować z klientami, aby zawsze do nas wracali i polecali nas innym), negocjacji handlowych i technik sprzedaży (jak negocjować warunki współpracy np. z dużymi korporacjami), umów i praw autorskich oraz wielu innych.

 CFP-Standard Budowanie własnej marki, to także stałe podnoszenie jakości świadczonych usług. Centrum Fotografów Polskich, we współpracy z fotografami, określiło wytyczne dla utworzenia standardu usługi fotograficznej, przy czym standard ten nie odnosi się do strony artystycznej samej usługi, a jedynie do relacji klient-fotograf. Jest to suma czynników organizacyjnych, merytorycznych i rzeczowych, których spełnienie znacząco zwiększa prawdopodobieństwo zadowolenia klientów ze współpracy z fotografem i z końcowej jakości usługi jako całości.

CFP-Standard Biznes Z uwagi na to, że charakter współpracy z klientami korporacyjnymi, w tym z instytucjami publicznymi, jest odmienny od współpracy z osobami prywatnymi, Centrum Fotografów Polskich przygotowało rozszerzoną wersję certyfikatu CFP Standard - CFP Standard Biznes - z uwzględnieniem dodatkowych czynników mogących wpłynąć na poprawę jakości usługi fotograficznejświadczonej na rynku B2B.

Ubieganie się o certyfikat CFP Standard jak i CFP Standard Biznes jest całkowicie bezpłatne.

Dołącz do nas za darmo!

Zarejestruj się