×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 838

Korzystaj z ułatwień.

Praca aktywnego fotografa to bycie w ciągłym biegu. Sesje w dzień, obróbka zdjęć w nocy, a w między czasie cały szereg innych zadań takich jak prowadzenie księgowości, aktualizacja galerii na stronach internetowych, prowadzenie bloga czy spotkania z kolejnymi klientami. 

Dzięki korzystaniu z  CFP-Online część z tych codziennych czynności będzie łatwiejsza i co ważne wiele informacji będzie zawsze "pod ręką".

Zatem, jeżeli:

  • Szukasz studia fotograficznego lub chcesz nawiązać współpracę ze specjalistami od make up-u, fryzjerami, wizażystami. A może chcesz wynająć sprzęt fotograficzny, skorzystać z foto-labu czy zlecić nowoczesną oprawę fotoksiążki? W jednym miejscu zbieramy informacje o wielu podmiotach, świadczących usługi dedykowane fotografom. Dzięki CFP Online masz szansę na ciekawe rabaty.
  • Wybierasz się na foto-zakupy, rozbudowujesz swój “park maszynowy” lub zmieniasz system. Korzystając z CFP-Online otrzymasz prawo do rabatów w wielu sklepach ze sprzętem i akcesoriami dla fotografów.
  • Interesują Cię testy sprzętu fotograficznego i lubisz być na bieżąco jeżeli chodzi o nowinki techniczne. A może chciałbyś podzielić się swoimi doświadczeniami i opublikować własny tekst/video z testu  obiektywu, aparatu, statywu, oprogramowania itd. Damy Ci taką możliwość. 

 

To tylko początek. Rozwiązań i ułatwień będzie o wiele więcej, ale póki co nikomu jeszcze o nich nie mówimy :-)

Dołącz do nas za darmo!

Zarejestruj się