×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 838

Pozyskuj zlecenia.

Jak powszechnie wiadomo, każdy fotograf dysponuje swoim własnym stylem i techniką wykonywania zdjęć. Wiadomo również, że gusta i oczekiwania klientów są tak różne, że stworzenie idealnej pary klient-fotograf wcale nie jest tak oczywiste. Należy bowiem stworzyć przestrzeń, w której fotografowie mogą zaprezentować swoje zdjęcia, pokazać swój styl i wrażliwość artystyczną, te zaś mogą zostać poddane porównaniu i ocenie przez potencjalnego klienta. Co więcej, dla klienta niezdecydowanego, dopiero poszukującego ram dla swojego fotograficznego zlecenia, miejsce takie będzie wyjątkowym źródłem inspiracji i pomocą w wyborze fotografa.

I właśnie takim miejscem jest serwis zamowfotografa.pl, stworzony od podstaw przez specjalistów od marketingu internetowego, oczywiście we współpracy z fotografami i specami IT. To swego rodzaju innowacyjna porównywarka fotografów. Brzmi dziwnie? Może trochę, niemniej tu właśnie potencjalny klient może przeglądać i porównywać ze sobą prace wielu profesjonalnych fotografów, korzystając z dostępnych narzędzi i filtrów. Także tu, w sposób bezpośredni i intuicyjny potencjalny klient może przesłać wybranemu fotografowi/fotografom pytanie o warunki współpracy, czy koncepcję realizacji swojego zlecenia.

     

Jeżeli chcesz stać się potencjalnym odbiorcą zapytań ofertowych z serwisu zamowfotografa.pl oraz z innych serwisów partnerskich, dołącz do nas i załóż konto w serwisie Centrum Fotografów Polskich Online (CFP-Online).

Prezentacja portfolio to nie jedyny sposób na zdobywanie nowych zamówień. Dzięki CFP-Online, każdy fotograf korzystający z systemu, otrzymuje aktualne powiadomienia na temat ogłoszeń o przetargach publicznych. Rynek zamówień publicznych to wielka szansa dla fotografów, którzy chcą zdywersyfikować źródła pozyskiwania zleceń i nawiązać współpracę z instytucjami budżetowymi: samorządami, jednostkami administracji centralnej, agencjami rządowymi, szkołami wyższymi, służbami miejskimi, biurami promocji itd. Instytucje te poszukują - bardzo często właśnie w trybie ustawy Prawo zamówień publicznych - zarówno usług czysto fotograficznych, jak i usług lub dostaw związanych pośrednio z działalnością prowadzoną przez fotografów (np. przygotowanie albumów tematycznych, kursy fotograficzne, dostawy sprzętu fotograficznego itd.).

Jeżeli chcesz dołączyć do CFP-Online lub masz jakieś pytania, to jesteśmy do dyspozycji pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Zapraszamy do współpracy!!!

Dołącz do nas za darmo!

Zarejestruj się