×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 838

Domideco

Grupa DOMIDECO to prężnie rozwijający się zespół ludzi, wrażliwych na piękno designu, wnętrz i rozwiązań architektonicznych. W ramach grupy skupione są takie serwisy internetowe jak domideco.pl oraz szukamarchitekta.pl.

Grupa DOMIDECO wspólnie z Centrum Fotografów Polskich prowadzi działania na rzecz promowania i podnoszenia jakości zdjęć wykorzystywanych przez projektantów, architektów czy producentów wnętrzarskich.

Ponadto Centrum Fotografów Polskich wspólnie z DOMIDECO przygotuje i poprowadzi panele/wykłady nt. istoty dobrej fotografii i jej wpływu na jakość prezentacji oferty projektantów, deweloperów czy architektów. Wszystko to w czasie Domideco Architects Forum, które odbędzie się we wrześniu 2014 r.

Wzajemna współpraca ma także na celu promowanie naszego serwisu konsumenckiego zamowfotografa.pl u szerokiego grona osób i firm zlecających wykonanie zdjęć architektury, wnętrz, ogrodów i budynków. Oznacza to, że każdy fotograf korzystający z usługi CFP Online, zamieszczający swoje fotografie w dziale architektura, automatycznie trafi ze swoją ofertą do niezliczonej liczby osób i firm działających na rynku designu, architektury czy do producentów z tej branży.